На Васильківщині відбудеться легкоатлетична Спартакіада

У смт Калинівка (Васильківський район, Київська область) 19 вересня розпочнеться Спартакіада з легкої атлетики.

Про це повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі голова Васильківської районної державної адміністрації Владислав Одинець. За його словами, в спартакіаді братимуть участь учні 7-9 класів з 37 навчальних закладів Васильківського району, загалом близько 370-ти дітей. В програму Спартакіади увійшли змагання з: бігу на 100 метрів, стрибків в довжину, метання м’яча та естафети 4х100 метрів.

Голова Васильківської РДА оглянув місце проведення спартакіади це сучасний стадіон в смт Калинівка. Нещодавно тут встановили бігові доріжки з розмітками та стрибкову яму, де з задоволенням займаються і дорослі, і діти, та створенні всі умови для проведення різних видів спортивних змагань, з великою кількістю учасників та вболівальників.

«Для нас є важливим розвиток спорту та фізичної культури серед дітей та молоді, і ми з задоволенням підтримуємо та розвиваємо різні види спорту на Васильківщині. Адже саме заняття спортом є запорукою здоров’я і основою для прагнення до успіху та нових звершень», – наголосив Владислав Одинець.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також