На Васильківщині пройшла апаратна нарада

На Васильківщині (Київська область) сьогодні, 29 жовтня, пройшла апаратна нарада за участі керівників структурних підрозділів РДА.

Про це повідомив на своїй сторінці у соціальні мережі голова Васильківської районної державної адміністрації Владислав Одинець. Під час наради було розглянуто такі нагальні питання:

Новий керівник відділу спорту Григорій Федченко повідомив про підсумки Спартакіади серед сільських та селищних рад, що відбулась у смт Калинівка 27 жовтня. Серед 5 команд, що взяли участь у змаганнях, перемогу вибороли спортсмени Гребінківської селищної ради.

Рівень підписання декларацій з лікарями на Васильківщині вищий, ніж в середньому по Київщині (56%), та в цілому по Україні (48%). У Васильківському районі цей показник складає 57, 3% – про це повідомив представник Васильківського районного центру первинної медико-санітарної допомоги.

Учасникам наради також було представлено нового очільника відділу освіти Васильківської РДА. Ним став Алексій Сукенников, який поки що знаходитиметься у статусі виконуючого обов’язки.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також