Посольство Кувейту підтримує школу №12 у Ірпіні

Посольство Кувейту подарувало ірпінській спеціалізованій школі №12 з вивчення іноземних мов підручники з арабської каліграфії, а також книги про історію Держави Кувейт

Лінгвістична школа №12, підопічні якої на сьогоднішній день вивчають 13 мов, відзначала 23 річницю заснування учнівської організації «Країна Роксоланія», заснованої в 1995 році. Посол Держави Кувейт в Україні Д-р. Рашид Хаммад Аль-Адвані був запрошений керівництвом школи та особисто директором Валентиною Сергіївною Антоненко на святковий захід, присвячений річниці.

В ході урочистого концерту посол вручив директору школи екземпляри навчальних матеріалів, які допоможуть учням краще опанувати арабською мовою. Гостями святкування були також посол Ірану, радник посольства Азербайджану, перший секретар посольства Білорусі, військові аташе Чехії і Польщі, а також представники посольства Китаю.

У святковому концерті також взяли участь Народна артистка України Ольга Сумська та її чоловік Заслужений артист України Віталій Борисюк. «Країна Роксоланія» була заснована 28 листопада 1995 року. До складу організації входять всі учні лінгвістичної школи №12. У 2002 році дитяча організація стала переможцем Всеукраїнського конкурсу кращої моделі учнівського самоврядування.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також