На Васильківщині пройшла нарада з впровадження системи HELSI

У Васильківській центральній районній лікарні пройшла нарада з впровадження  системи електронної реєстрації на приймання до лікарів.

Про це повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі голова Васильківської районної державної адміністрації Владислав Одинець.

На нараді, в який взяли участь медпрацівники і виконавці робіт та послуг, було розглянуто два головні питання. По-перше, навчання медперсоналу з роботи в системі HELSI. Щодня медичні працівники Васильківщини старанно вчаться електронній грамотності, їм не завжди легко, але вони наполегливо йдуть до мети, щоб впевнено та кваліфіковано працювати в електронній системі.

По-друге, роботи, які зараз ведуться у Васильківській ЦРЛ: ремонт реєстратури,  санвузлів та підвісної стелі першого та другого поверху,  внутрішній ремонт деяких приміщень, а також встановлення LED – світильників.

«Плануємо в найкоротші терміни долучитись до електронної системи, втілити в життя «Поліклініку без черг» у Васильківській районній лікарні», – наголосив Владислав Одинець.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також