На Переяславщині оголосили конкурс на посаду директора ЦРЛ

Переяслав-Хмельницька районна рада оголосила конкурс на заміщення вакантної посади директора КП «Центральна районна лікарня».

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки «Медицина», післядипломна спеціалізація за фахом «Організація і управління охороною здоров’я». Вища кваліфікаційна категорія за лікарською спеціальністю та за фахом «Організація управління охороною здоров’я». Стаж роботи за лікарською спеціальністю – не менше 7 років, та за фахом «Організація управління охороною здоров’я» – не менше 5 років. Стажування в органах управління вищого рівня.

Претендент на посаду також має скласти конкурсну пропозицію, що повинна містити  план розвитку закладу на середньострокову перспективу (три – п’ять років), в якому передбачаються:

– план реформування закладу протягом одного року;

– заходи з виконання завдань закладу і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників закладу, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції;

– пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку закладу;

– пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності закладу.

Переяслав-Хмельницька ЦРЛ має стаціонар на 220 ліжок, поліклініку за зміну відвідують 345 осіб. Кошторисні призначення для фінансового забезпечення діяльності закладу на 2018 рік складають 49,5 млн грн.

Умови оплати праці керівника – директора закладу визначаються контрактом укладеним Засновником з переможцем конкурсу.

Для участі в конкурсі документи приймаються за адресою: Київська область, місто Переяслав-Хмельницький, вулиця Богдана Хмельницького, 53, Переяслав-Хмельницька районна рада.

Номер телефону для довідок: (04574) 5-00-10, 5-00-08. Адреса електронної пошти для довідок: [email protected]

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також