На охорону здоров’я бориспільчан виділено 5 млн гривень

Субвенції з держбюджету на медичне обслуговування бориспільчан, що підписали декларацію з лікарем, становлять 4 млн 980 тисяч гривень.

Відповідний договір укладений між КНП «Бориспільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» та Національною Службою здоров’я України. Термін дії – до кінця поточного року.

Станом на 17 вересня 2018 року укладено майже 45 тис. декларацій про вибір сімейного лікаря. Із них з жителями Бориспільського району – 27,9 тис. декларацій, решта – з містом. Відповідно сума надходжень з державного бюджету на район становитиме близько 2 млн. 400 тис. грн.
Лікарі Бориспільського району для підписання декларацій з пацієнтом успішно використовують електронну систему охорони здоров’я E-Heals. Лікарі, які підписали з пацієнтами 1,5 тис. декларацій, отримали премію з районного бюджету в розмірі до 15 тис. грн.

Загалом щомісячна заробітна плата лікаря становитиме щонайменше 18 тис гривень. Залежно від кількості укладених декларацій зарплата сягатиме до 100 тис. грн. Виходячи із цих коштів, БРЦПМСД буде розраховувати можливість утримання інших працівників: медичних сестер, молодший медперсонал, витрати на житлово-комунальні послуги, паливо-мастильні матеріали тощо.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також