На Київщині з травня не отримують “бебі-бокси”

 

Розроблено проєкт постанови, яким передбачено грошову компенсацію вартості “пакунку малюка” на дітей, які народились у 2020 році та не отримали його.

Люди схвалюють ідею отримати кошти замість набору речей для новонародженого. І хоча урядова постанова ще в проєкті, багато хто цікавиться сумою компенсації. Також користувачі соцмережі з різних регіонів повідомляють про те, що не завжди вчасно отримують “бебі-бокси”, зокрема, на Київщині люди не можуть отримати їх із травня.

Міністерство соціальної політики пропонує замінити “бебі-бокс” грошовою виплатою його вартості, і пояснює, чим викликаний такий крок.

Цьогоріч закупівля одноразової натуральної допомоги за рахунок коштів державного бюджету проводиться централізованою закупівельною організацією – державна установа “Професійні закупівлі”. Проте, 30 червня за результатом розгляду скарг учасників закупівлі, Антимонопольним комітетом України прийнято рішення відмінити процедуру закупівлі одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”. Відтак Мінсоцполітики розробило проєкт урядового рішення, яким передбачається запровадити виплату грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” на дітей, які народились у 2020 році, та не були забезпечені цією допомогою, – йдеться у повідомленні на Фейсбук-сторінці міністерства, яке викликало жваве обговорення.

Раніше “Столичний регіон” писав про те, що “Ворскла” програла “Динамо” у фіналі Кубка України з футболу.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також