Ірпінь долучився до співпраці з «Хелсі ЮА»

Комунальне підприємство «Ірпінський міський центр медико-санітарної допомоги» 26 жовтня розпочало офіційну співпрацю з компанією «Хелсі ЮА».

Співпраця стосується надання інформаційних послуг в медичній галузі. Відповідний договір підписали головний лікар КП «Ірпінський міський центр медико-санітарної допомоги» Андрій Левківський і директор ТОВ «Хелсі ЮА» Артем Михайлюк.  Завдяки цій співпраці для ірпінчян спроститься процес підписання декларацій з лікарями. Тепер заповнити декларацію можна буде онлайн і прийти до лікаря тільки для її підписання, що суттєво скоротить час перебування в амбулаторії. А згодом в Ірпені планують перейти до електронних медичних карток та інших онлайн-сервісів.

“З огляду на впровадження медичної реформи ми маємо стратегічне завдання – забезпечити рівний доступ до якісних медичних послуг та перебудувати систему охорони здоров’я міста так, щоб у її центрі був пацієнт. Саме тому, ми розпочинаємо співпрацю з сучасною медичною інформаційною системою «Хелсі ЮА» та покладаємо багато надій на цей зручний та надійний сервіс для пацієнтів, лікарів, державних та приватних медичних закладів”, – зазначила заступник Ірпінського міського голови Олена Чернявська.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також