Голова КОДА нагородив лікарів Білої Церкви

Очільник Київської обласної державної адміністрації Олександр Терещук вручив відзнаки лікарям обласної дитячої лікарні №2 у місті Біла Церква (Білоцерківський район, Київська область).

Про це повідомляє офіційний сайт КОДА. Лікарів було відзначено подяками та почесними грамотами голови Київської обласної державної адміністрації.

«Хочу подякувати від усього серця головному лікарю – Єлизаветі Іванівні Богородській, а також усім медикам та персоналу лікарні, за ту святу справу, яку вони роблять для наших діточок, за їхній професіоналізм та небайдужість. Здоров‘я маленьких українців – це найважливіше для всіх нас!» – наголосив Олександр Терещук.

Під час візиту  до Білої Церкви  очільник Київської ОДА оглянув дитячий травматологічний пункт, який було відкрито на базі лікарні у березні цього року.  Коштом обласного бюджету у 2018 році було придбано рентген-діагностичний комплекс на 2 робочих місця з автоматичним процесором для отримання рентгенівських знімків вартістю 2 млн гривень та проведено капітальний ремонт приміщення на суму 900 тис. грн.

Також голова КОДА ознайомився з роботою відділення дитячої реанімації та патології новонароджених. Під час огляду Олександр Терещук дав доручення профільному заступнику передбачити в цьому році кошти на закупівлю для відділення медичного обладнання для виходжування недоношених дітей.


Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що Петро Порошенко поставив завдання очільнику КОДА.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також