ДПС повідомила кількість пасажирів з київського потяга на карантині

У вагоні №11 поїзда Київ-Москва, який відчепили на залізничній станції Суземка (РФ) та залишили у Брянську через підозру на новий коронавірус, знаходиться 13 українців.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України на своєму сайті. Прикордонники підтверджують, що громадянка Китаю дійсно прямувала в Росію цим потягом та перетнула український кордон 20 лютого.

«Військовослужбовці цікавилися станом її здоров’я та отримали відповідь, що скарг немає. За зовнішніми ознаками хворою жінка також не виглядала. Додамо, що іноземка днями прибула в Україну з Мінська літаком і під час проходження контролю на кордоні її стан здоров’я занепокоєння не викликав», – повідомляється на сайті ДПСУ.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на  телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Також прикордонники повідомляють, що вагон з іншими пасажирами, які в ньому перебували разом з громадянкою КНР, знаходиться в обсервації, проте не відомо, де саме.

«Зазначимо, що у вагоні під час контролю, окрім громадянки Китаю, перебували ще 21 особа. З яких 13 громадян України, в тому числі 2 провідники; 6 громадян РФ і по одному громадянину з Узбекистану та Канади. На цей час Державною прикордонною службою України спільно з МЗС, МОЗ та Міністерством інфраструктури проводиться вся необхідна робота, аби встановити всі деталі цієї ситуації, осіб, які знаходилися у вагоні, та де вони зараз перебувають», – повідомляється на сайті установи.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що від потяга Київ-Москва відчепили вагон через підозру на коронавірус.

Хочеш розуміти, що дійсно відбувається навколо? Підписуйся на  телеграм-канал  t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також