До кінця року в селі Гора за 3,77 млн ​​гривень збудують спортивний комплекс

Сільрада Гори на Бориспільщині замовила будівництво спортивного комплексу, який включатиме футбольне поле, міні футбольне поле та універсальний спортивний майданчик.

Перемога у відповідному тендері дісталася ТОВ «Компанія Спорт-Ін» зі статутним капіталом в 1 тис. гривень. Звести спорткомплекс фірма повинна буде за 3,77 млн ​​гривень до кінця поточного року.

Як стало відомо з оголошення електронної системи державних закупівель Prozorro, 26 червня 2019 року Гірська сільрада уклав з ТОВ «Компанія Спорт-Ін» договір на будівництво спортивного комплексу по вул. Шкільна в селі Гора Бориспільського району Київської області. Вартість угоди склала 3,77 млн ​​гривень.

Згідно з підписаною угодою, до кінця поточного року підряднику необхідно буде побудувати спорткомплекс, який буде складатися з трьох об’єктів: футбольне поле площею 42 на 22 м (924 кв м), міні футбольне поле і універсальний спортивний майданчик для ігор в баскетбол, волейбол і великий теніс . Загальна площа забудови спортивного комплексу 1,5 тис. кв. м.

Як повідомили у сільраді, будівництво спорткомплексу буде розділено на дві черги:

  • перша черга передбачає будівництво спортивного майданчика для гри в міні-футбол і універсального майданчика;
  • другою чергою планується будівництво великого футбольного поля з перспективою будівництва глядацьких трибун та адмінбудинку.

Підрядник повинен буде гарантувати можливість експлуатації спорткомплексу протягом 7 років з дня прийняття його замовником.


«Столичний регіон» раніше повідомляв про збудований спортивний об’єкт в Українці на Обухівщині.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також