Чемпіонат світу з мотокросу завершився в Ірпені

В місті Ірпінь (Київська область) завершився Чемпіонат світу з мотокросу серед екіпажів та Чемпіонат Європи з мотокросу на квадроциклах.

Про це повідомляє сайт Ірпінської міської ради. Майже 100 титулованих спортсменів з 20 країн світу з’їхалися до України, щоби позмагатися у V-му Етапі Чемпіонату світу з мотокросу серед екіпажів та Чемпіонаті Європи з квадрокросу.

Серед них сучасні легенди мотоспорту нідерландці Етьєн Бакс та Деніель Вільямсен, латвієць Каспарс Ступеліс, бельгієць Марвін Ванлючин та інші. Подивитися на їхню боротьбу протягом двох днів прийшли близько 20 000 глядачів.

У підсумку європейську першість в мотокросі на квадроциклах здобув естонець Кевін Саар. А серед екіпажів свою перемогу на трасі СТК «Сона» святкувала команда відомих спортсменів нідерландця Етьєна Бакса та латвійця Каспарса Ступеліса. У результаті перемоги в українському етапі вони посіли першу сходинку загального заліку Чемпіонату світу, перемістивши на другу позицію чинних чемпіонів світу бельгійсько-нідерландський екіпаж Марвіна Ванлючина та Бена Ван Ден Богаарта.

Не дивлячись на те, що змагання такого рівня в Ірпені проходили вперше, гості, спортсмени та представники Міжнародної Федерації Мотоспорту (FIM) відзначили високий рівень організації.

«Ми щасливі бачити тут таку організацію! Дуже хороша інфраструктура. Добре підготовлена траса, на якій є все, що потрібно для таких змагань. Тому нам дуже приємно бути тут і бачити так багато глядачів, які захоплюються мотокросом. Сподіваємося, що будемо приїздити сюди і в наступні роки!», – поділився враженнями з журналістами дворазовий чемпіон світу Етьєн Бакс.

В основних заїздах екіпажів Україну представила команда батька та сина Артура і Єлісея Глущенків. Вони посіли 19-те місце.


Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що Чемпіонат Європи з мотокросу вперше відбудеться на Київщині.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також