Бориспільчанка перемогла на Чемпіонаті України з дресування собак

Мешканка Борисполя Тетяна Правда була визнана найкращим кінологом на Чемпіонаті України з міжнародної системи дресування (IPO).

Захід проходив у Березані  з 18 по 21 жовтня. Тетяна, разом зі своєю бельгійською вівчаркою Умою вела запеклу боротьбу із 50 кінологами з інших регіонів країни, більшість з яких була, як не дивно, жінками. Собаки шукали слід, сховані прапорці, дерев’яні палички. Основні види змагань проходили на спортивному комплексі «Дружба». Собаки виконували основні команди: «поряд», «сидіти», «лежати», «працювали» у групах відволікання. У програмі було й завдання «апорт», коли пси приносили кінологам предмети, перестрибували через перешкоди та демонстрували вміння захищати господарів та затримувати злочинців.

Колегія суддів міжнародного класу найкращими визнала трьох жінок-кінологів і їхніх вихованок — бельгійських вівчарок. Абсолютну перемогу здобула Тетяна Правда з Борисполя зі своєю красунею Умою, друге місце — у киянки Юлії Миргородської та її вихованки Вяткінс. І на третій сходинці п’єдесталу — Єлизавета Омельченко з Кременчука разом зі улюбленцем Вальдом. Переможці і призери отримали кубки від організаторів та величезні пакунки з кормом для улюбленців.

«У Березані пройшов перший тур відбору на Чемпіонат світу з міжнародної системи дресування.  Два наступних змагання відбудуться у 2019 році, і в липні наступного року Кінологічна спілка України визначиться, хто з кінологів представлятиме нашу країну на світовому чемпіонаті», — відзначила організатор заходу Оксана Сліпченко.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також