Березанський таеквондіст привіз срібну нагороду з Чемпіонату світу

 

На VIIІ чемпіонат світу з таеквондо серед ветеранів, що проходив у Мінську 22-26 серпня, Ук Дара Чан з Березані (Київська область) виборов «срібло».

Чан родом з Камбоджі, та вже багато років мешкає в Березані, розвиває таеквондо ІТФ в Київській області, навчає спортсменів у власному клубі, відкриває зали по всій Київщині та встигає прославляти свою другу Батьківщину на світовій арені, вже серед ветеранів. Загалом у змаганнях взяли участь спортсмени з 56 країн світу.

Ук Дара Чан був єдиним представником Київщини серед ветеранів у складі збірної України. Він поборов таеквондистів з Австралії і Росії. У фіналі ж поступився аргентинцю.

«Програв у фіналі у звя’зку зі змінами правил, про які дізнався… безпосередньо перед сутичкою. Білоруси змінили правила, та про це не повідомили завчасно. Коли я дізнався про зміни, то зо три години сидів в шоці з повним вінегретом в голові, бо відразу забув все те, що й знав. Але потім взяв в себе в руки і почав нашвидкуруч вчити правила. А це непросто, кожен тул має до 70-ти рухів. Виборовши срібло, дуже засмутився, три дні ходив сам не свій», – ділився своїми переживаннями Ук Дара Чан.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також