«Жити всупереч»: у Борисполі презентували правозахисний збірник

«Жити всупереч: проблеми цивільного населення під час війни на Донбасі» – так називається збірник, що був презентований у міській бібліотеці Борисполя.

Його автори – шість правозахисник організацій, що входять до складу правозахисної Коаліції «Справедливість заради миру на Донбасі» — Катерина Котлярова, Денис Денисенко, міжнародний менеджер проекту Сімон Шлегель, а також внутрішньо-переміщені особи, громадські активісти Борисполя та представники патрульної поліції.

У виданні описано порушення прав людини під час збройного конфлікту на Донбасі, проблеми медичного забезпечення населення на цій території, а також діяльність незаконного збройного формування групи швидкого реагування «Бетмен», що займалася організацією незаконних місць несвободи у Луганську. Книга базується на глибинних інтерв’ю людей, які пережили масові обстріли, ув’язнення в незаконних в’язницях та гендерне насильство. Одним із розділів є «Чорна субота», в якому акцентується увага на проблемах державної допомоги постраждалим внаслідок обстрілів цивільного населення у Маріуполі 24 січня 2015 р.

Крім фактів, що базуються на розповідях учасників подій, у книзі проаналізовано національне законодавство, міжнародно-правові норми та напрацьовано рекомендації для відповідних установ, організацій та інституцій, які вповноважені вплинути на ситуацію.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також