Завтра в Софії Київській пройде різдвяна літургія

Різдвяна літургія розпочнеться традиційно 7 січня о 10:00

У Софії Київській очікують на настоятеля Православної церкви України митрополита Єпіфанія, а також на перших осіб держави, що будуть присутніми на літургії. Після її проведення привезений зі Стамбула Томос буде доступний для загального огляду.

Про це митрополит Єпіфаній повідомив на своії сторінці у соцмережі Facebook.

Відомо, що у спільній молитві запланована участь Петра Порошенка, Андрія Парубія, деяких народних депутатів, членів Кабміну, представників української інтелігенції, капеланів та відомих волонтерів.

Під час богослужіння в Софії Київській буде знаходитися Томос про автокефалію ПЦУ, отриманий напередодні від Вселенського Патріарха Варфоломія.

Варто додати, що вхід в собор Святої Софії та на його територію під час літургії буде обмежено. Всі віруючі зможуть взяти участь в молитві, спостерігаючи за традиційним богослужінням завдяки великому екрану на Софійській площі.

Після літургії Томос перенесуть у один із храмів собору (у трапезний). Вже сьогодні відомо, що вхід до храму буде вільним, побачити Томос можна буде з восьмої ранку до шостої вечора щоденно.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також