Iгор Кононенко навiдався до виробникiв тротуарноi плитки

 

Поки Верховна Рада відпочиває на канікулах, народний депутат України Ігор Кононенко продовжує проводити зустрічі та спілкуватися з жителями Київщини.

Відомо, що Ігор Віталійович опікується ремонтом доріг у області, тому не дивно, що він завітав на виробництво будівельних матеріалів тротуарного покриття.
У місті Обухів у 2004 році побудований перший завод компанії «Золотий мандарин». Кожен житель області добре знайомий з продукцією цієї компанії, адже йдеться про тротуарну плитку. Саме різноманітна тротуарна плитка є візитною карткою компанії, хоча, крім п’ятдесяти видів плитки, тут ще виробляють тротуарні й дорожні бордюри, кам’яні паркани, елементи ландшафтного дизайну.
Компанія має два заводи, обидва збудовані у Київській області, отож і податки платять у місцевий бюджет. Цікаво, що керує суворим чоловічим колективом жінка – Галина Вікторівна Кайдаш.


Ігор Кононенко, шляховик за фахом, уважно оглянув виробництво та поспілкувався з трудовим колективом. Зустріч пройшла у робочій обстановці прямо в цеху. Але говорили люди з депутатом не про виробничі, а про соціальні проблеми. Як і більшість виробничників Обухівщини, колектив «Золотого мандарину» стурбований станом доріг. Щодня добиратися до роботи для цих людей неабияке випробування. Певна гірка іронія є в тому, що виробники шляхового покриття потерпають від відсутності нормальної дороги.
Але ситуація вже почала змінюватися, зазначив Ігор Кононенко. Дорога вже будується і до холодів основна траса буде прокладена. Причому Кононенко особисто контролює якість роботи шляхобудівників і закликає всіх зацікавлених уважно наглядати за ходом ремонту.
Виробнича потужність двох заводів компанії на Київщині становить 8,5 тис. кв.м тротуарної плитки на добу. Отже, більшість тротуарів країни покривається саме нею. Галина Кайдаш впевнена у її якості й наголошує, що якісна тротуарна плитка не руйнується протягом десятиліть за умови правильного монтування та використання. Тож колектив заводу звертається до підрядників з проханням дотримуватися технології монтажу.
«Столичний регіон» долучається до цього прохання, а також звертає увагу місцевої влади на необхідність чіткого контролю за якістю укладання тротуарів у області.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також