Вишгородські чиновники знову обрали «Понтем.Уа»

На Вишгородщині знову віддали перевагу організації, що забезпечує гаряче харчування у школах та на яку постійно надходять скарги.

Вишгородська райдержадміністрація провела тендер на отримання послуг з організації до кінця року гарячого харчування для учнів не пільгових категорій семи шкіл району. Сума договору склала 1,5 млн гривень. Договір уклали без проведення відкритих торгів, по переговорній процедурі.

Переможцем тендеру стало ТОВ «Понтем.Уа». Обгрунтуванням для прийняття рішення без торгів стало те, що ця компанія вже надає послуги з організації гарячого харчування цим же школам в поточному році, тільки для пільгових категорій. Таким чином, за двома договорами фігурант кримінальних проваджень ТОВ «Понтем.Уа» отримає майже 17 млн ​​гривень.

Довідка: згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, компанія ТОВ «Понтем.Уа» була зареєстрована 18 липня 2016 року. Її директор – Янушкайтіс Аудрюс, засновник – ЗАТ «Балтійос паслаугу группе», яка зареєстрована в Литовській республіці, на чолі з Норкус Ірмантас. Статутний капітал ТОВ «Понтем.уа» – 4,2 млн гривень. Янушкайтіс Аудрюс також є засновником компаній ТОВ «Понтем.Експресс.Уа» і ТОВ «Понтем. Плюс.Уа», що займаються постачанням продуктів харчування.


Раніше «Столичний регіон» писав про звіт голови Васильківського району.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також