Відпустка по-київськи: як добре відпочити влітку, не витративши зайвого

 

Літо вважають традиційним часом відпочинку та чудовим періодом для подорожей. Багато хтоіз нас планує зараз свою відпустку, туристичний похід чи поїздку до моря. Враховуючи, що візити на популярні закордонні курорти через пандемію пов’язані з безліччю обмежень і ризиків, усе більше киян звертають увагу на туристичні визначні пам’ятки, якими багата наша країна. Величезною популярністю останнім часом користуються гірська краса західних регіонів України та морські курорти південних областей. Який би вид відпочинку не вибрав мандрівник, одним із ключових питань і основною статтею витрат буде харчування. З одного боку, воно має бути якісним і безпечним (перша літня спека вже поступово дає про себе знати). З іншого – максимально ощадливим, особливо, якщо йдеться про сімейний відпочинок, який так люблять жителі столиці й області.

Добре відпочити влітку і при цьому не спустошити свій сімейний бюджет допоможе найбільша за багатьма показниками торговельна мережа країни – «АТБ». Знайомі комфортні супермаркети цієї мережі, які кияни вже давно полюбили, нині відкриті практично в кожному куточку України: як на південних курортах, так і в привабливих для туристів західних областях. Компанія вже більш як п’ять років активно освоює ці регіони – з 2016 року тут відкрито 72 інноваційних магазини «АТБ». У планах корпорації на 2021-й побудувати тут ще десять комфортних сучасних маркетів. Цікаво, що нові дискаунтери з’являються ів мегаполісах, таких як наш Київ, і в невеликих курортних селищах. Це допомагає безперебійно забезпечувати безліч українських туристів звичними, гарантовано свіжими продуктами харчування та товарами першої необхідності за максимально доступними цінами.

Якщо говорити про туризм у західних областях, то широка присутність супермаркетів лідера вітчизняного ритейлу рятує від потреби тягти з дому величезний рюкзак із продуктами, та ще ризикуючи при цьому, що вони зіпсуються у спеку. Все необхідне можна купити, прибувши на місце. Це актуально і для приморських курортів, де питання безпечного та недорогого харчування (особливо в літній період) не менш важливе.

Улітку в магазинах «АТБ» представлений великий вибір товарів так званого сезонного асортименту – за мінімальними цінами пропонують практично все, що може знадобитися для відпочинку на морському узбережжі або для тривалого туристичного походу. Загалом на прилавках кожного із супермаркетів торговельної мережі сьогодні більш ніж 3,5 тисячі найменувань продукції, якість якої підтверджується міжнародними сертифікатами. До питання контролю якості в «АТБ» залучили найуважнішого та найсуворішого ревізора — понад чотири мільйони покупців. У компанії вибудували багаторівневу систему контролю якості продукції європейського зразка. Регулярно проводять суворі внутрішні перевірки: планові та позапланові. Більше тисячі товарів щомісяця беруть з прилавків магазинів і відправляють на ретельну експертизу в лабораторіях.

При цьому вартість будь-якого товару в «АТБ», у тому числі й у столиці, завжди нижча засередньоринкову на 10–15%. Компанія заробляє не на націнці, а на колосальних обсягах продажів. Постійні акції («Товар тижня», «Товар дня» тощо) дозволяють клієнтам мережі заощаджувати на купівлі продуктів до 40–50%. І це стосується як продукції українських виробників, так і імпортних делікатесів. Важливо розуміти, що досягають такої економії не через нижчу якість. «АТБ» дає споживачам можливість заощаджувати кошти завдяки принциповому правилу працювати з виробниками прямо – без посередників. Компанія володіє солідним власним парком вантажних авто (сформовано 7 колон), мультитемпературними складськими центрами європейського зразка й однією з найбільш розвинених логістичних інфраструктур у країні. Це дозволяє управляти товаропотоком, проводити точне планування поставок у кожний магазин «АТБ», яких зараз налічується 1230 у 318 населених пунктах країни. Охоплені всі 24 області України, включаючи й нашу Київську.

Компанія активно впроваджує сучасні інновації та клієнтські сервіси. Торік відкрився перший у країні інтернет-магазин «АТБ»повного циклу. Також були запущені сервіси попереднього замовлення й оперативної кур’єрської доставки продуктів через службу Glovo (в 28 населених пунктах). Випущено пластикову платіжну карткуАТБ-Pay, що поєднує всі переваги карткиVisaGold. Вона максимально зручна для використання табезоплатна для здійснення будь-яких транзакцій. У недалекому майбутньому готується й створення власного мобільного додатка «АТБ».

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також