Відомий гурт представив історію України в 5-хвилинному ролику (ВІДЕО)

 

Гурт ТНМК у межах проєкту «Так працює пам’ять» представив ролик про історію України за 5 хвилин. Про це повідомив журналіст і письменник Руслан Горовий на своїй сторінці в Facebook.

«Ну от! Маємо п’ятнадцятий трек в проекті пам‘яті Дані Дідіка. Дяка, Танки! Дяка, що вам не байдуже! Слухаймо українське, створюймо українське. І не забуваймо своїх героїв. Так працює пам’ять», – написав Горовий.

У ролику розповідається про найвизначніші події в історії України, які сформували її як державу.

Автор слів – Артем Полежака, музика та вокал – Олег «Фагот» Михайлюта, художник-аніматор – Сашко Даниленко.

ТНМК – Історія України за 5 хвилин

Танок на майдані Конґо представляє нове відео, в якому вся історія України викладається буквально за п’ять хвилин: від великого вибуху – до сьогодення, транзитом через найвизначніші події у нашій історії. Досить дивитися на власне минуле з сумом і жалем, українцям є чим пишатися! А що буде далі – залежить від тебе! Музика і вокал – Олег Фагот Михайлюта (Олег Михайлюта)Текст – Artem PolezhakaКліп – Sashko DanylenkoЦя пісня є частиною проекту «Так працює пам’ять», в якому українські музиканти присвячують свої нові треки пам’яті Данила Дідіка, 15-річного українського активіста, який загинув в лютому 2015 року під час теракту у Харкові.Ще дивимося тут https://youtu.be/BhuWhgS_HlAВідео створено за сприяння Міністерства інформаційної політики України. ТНМК. 2019.

Опубліковано ТНМК Вівторок, 19 листопада 2019 р.

ДОВІДКА «СР». Музичний проєкт «Так працює пам’ять», ініційований Русланом Горовим, присвячений юному патріоту Дані Дідіку, який загинув під час мирної ходи в Харкові 4 роки тому від вибуху закладеної проросійськими сепаратистами протипіхотної міни. Взяти участь в проєкті зголосилися «Широкий лан», KOZAK SYSTEM, «Антитіла», Валерій Харчишин, BEZ OBMEZEN та інші українські виконавці.

Фото: i.ytimg.com

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що в Києві протестували проти видачі вбивць 15-річного Дані Дідіка Росії.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також