Відео з садочку: у Києві встановлюють нові системи

 

В дитсадочках столиці планують встановити близько 1000 нових камер відеоспостереження

В рамках проекту по оснащенню закладів Києва системами відеоспостереження в столиці планують встановити ще 1 000 відеокамер з метою уникнення випадків викрадення дітей.

Повідомляється, що в усіх районах столиці вже встановлено 7 тис. камер зовнішнього спостереження, які закріплені в місцях масового знаходження людей і на об’єктах соціально-культурного побуту, в тому числі, на двох станціях метрополітену.

– Камери абсолютно різного типу, вони виконують абсолютно різні функції: є камери з функцією розпізнавання номерів і осіб, з функцією огляду на 360 градусів, є робочі камери, які дають можливість збільшити або зменшити зображення. Це безпека, контроль роботи комунальних служб, а третя функція – це управління трафіком, – розповів директор департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КГГА Юрій Назаров.

В рамках проекту, ініційованого головою КМДА та робочої групи, планується встановлення ще 1000 камер, якими будуть оснащувати дитячі садки. Таке рішення пов’язане з не поодинокими випадками викрадення дітей з дошкільних навчальних закладів.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також