Васильківщина святкувала 95-річний ювілей

Васильківський район Київщини відзначив одночасно два свята – День місцевого самоврядування та 95 річницю зі дня заснування.

Про це написав на своїй сторінці у соціальній мережі голова Васильківської районної державної адміністрації Владислав Одинець.

У заходах взяли участь представники сільських, селищних, міських, районних та обласної рад, громадські діячі, представники місцевих громад, підприємці та члени громади.

З вітальним словом до присутніх звернувся депутат Верховної Ради України, керівник обласної партійної організації БПП “Солідарність”  Ігор Кононенко. Він зазначив, що Васильківщина невпинно розвивається, стає прогресивною та сучасною.

Голова Васильківської РДА разом із головою Васильківської районної ради Наталією Баласинович  , привітали та подякували кожному, хто розвиває та змінює на краще Васильківський район.

«Дякуючи спільній справі всіх гілок влади, депутатів різного рівня: сільських, селищних, районних та обласних рад, відбулось багато позитивних змін. Впевнені, і надалі ми зробимо ще більше змін на краще на користь нашої Васильківщини», – наголосив Владислав Одинець.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також