В Українці створили Громадську раду

В місті Українка (Обухівський район, Київська область) було створено Громадську раду.

Про це повідомляє офіційний сайт Української міської ради. Головуюча установчих зборів Інна Шевель, відкриваючи засідання, розповіла про роботу ініціативної групи. Вона зазначила, що ініціативна група приймала та опрацьовувала документи, які подавали інститути громадянського суспільства. Зокрема, для участі в установчих зборах було опрацьовано 11 пакетів документів й допущено 10 представників громадськості.

Шляхом голосування було обрано Громадську раду у складі 10 осіб по 1 представнику з інститута громадянського суспільства.

В.о. міського голови Тетяна Кучер побажала новому складу Громадської ради успіхів у свої діяльності та наголосила на тому, що рада повинна бути містком між владою і населенням. Адже тільки за умови співпраці, відкритого обговорення між громадою та владою питань життєдіяльності міста можливе прийняття ефективних управлінських рішень.

Також були обрані керівні органи Громадської ради. Більшістю голосів головою Громадської ради було обрано Собачко Ігоря Олексійовича ГО ” Молодіжне об’єднання Разом”, заступником Федорченко Людмилу Петрівну ГО “Інститут розвитку громад”, секретарем Голуба Сергія Васильовича ГО “Правий сектор в Київській області”.


Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що у Броварах затвердили новий склад Громадської ради.

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також