У ЦНАПах Українки впроваджують інформаційну систему «Вулик»

В місті Українка (Обухівський район, Київська область) впроваджується програмний комплекс автоматизації центрів надання адміністративних послуг «Вулик».

Відповідний Меморандуму про співпрацю було підписано 6 серпня між Державним агентством з питань електронного урядування України, проектом EGOV4UKRAINE і 10 містами, у тому числі, й Українки. Інформаційна система «Вулик» підвищить доступність та якість адміністративних послуг, надаваних ЦНАПами, та забезпечить надійне зберігання й захист інформації. Вона прискорить роботу адміністраторів ЦНАПів завдяки переходу до електронного документообігу та спрощеному доступу до даних державних реєстрів у режимі реального часу. «Вулик» базуватиметься на «хмарних» технологіях, тому дозволить надавати технічну підтримку дистанційно та швидко без потреби наймати місцевих ІТ-спеціалістів.

Розробка інформаційної системи «Вулик» розпочалася у березні 2018 року. До пілотного впровадження залучені центри надання адміністративних послуг, що були відібрані з понад 100 учасників із різних областей України. У Київській області це: ЦНАПи міст Українка, Ржищів, Переяслав-Хмельницький та Обухів.

«Інформаційна система «Вулик» приводить центри надання адміністративних послуг в цифрову еру. Це прискорить отримання адміністративних послуг громадянами та юридичними особами в десятки разів шляхом надання доступу до державних реєстрів та обміну даними через систему «Трембіта», − відзначила Марі Педак, керівник проекту EGOV4UKRAINE.

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також