В Києві відбудеться форум для майбутніх виборців

«Менші 18 – Ми можемо більше!» – під такою назвою в столиці України пройде ІІІ Київський дитячо-юнацький форум М18.

Захід відбудеться 28 жовтня у Київському палаці дітей та юнацтва. Захід покликаний навчити дітей і молодь краще розумітися у політиці, стати соціально активнішими та набути кращих комунікативних навичок.

Особливістю цьогорічного форуму є проведення дитячих виборів М18 як імітаційної гри «Партія моєї мрії». Під час форуму буде утворена виборча дільниця, усі охочі зможуть стати виборцями і віддати свій голос за одну з партій. Однак головною відмінністю виборів «Партія моєї мрії» у тому, що до виборчих бюлетенів політичні партії будуть внесені без власної назви. Для гри відібрані 10 партій різної ідеології і різної популярності. Юним виборцям пропонується зробити свій вибір, орієнтуючись лише на зміст передвиборчих партійних програм, а не на назву партії чи ім’я її лідера.

Учасники форуму викликатимуть на дискусію депутатів Київради і лідерів громадської думки, аргументуватимуть свою позицію щодо покращення життя у столиці і презентуватимуть проектні ідеї. Участь у заході безкоштовна, вхід вільний.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також