«Укрпошта» здала в оренду частину Головпоштамту в Києві під магазин Rozetka

 

«Укрпошта» уклала договір оренди частини площ Головпоштамту в Києві, що знаходиться на Майдані Незалежності, під розміщення магазину Rozetka

Відповідний договір з ТОВ «Розетка.Уа» укладено 27 серпня, повідомили в «Укрпошті».

Тендер був проведений в системі Prozorro.Продажі.

«В результаті торгів ціна зросла на 31% від початкової і склала 1,001 млн гривень в місяць за оренду 1510 кв. метрів площі», – повідомили в компанії.

Угода укладена строком на 60 місяців. В цілому сума договору за весь період складе більше 70 млн гривень з урахуванням щорічної індексації вартості оренди. Витрати на утримання нерухомості будуть оплачуватися додатково від орендної плати відповідно до показників фактичного використання.

«Укрпошта» реалізує масштабний проект в сфері управління власним портфелем нерухомості. Вперше компанія оптимізує площа своїх приміщень і отримає такі значні кошти від оренди – понад 70 млн гривень в рамках одного договору. Від оренди приміщення найбільшим інтернет-магазином України «Розетка» ми також сподіваємося на синергетичний ефект – оформлені тут покупки можна буде відразу відправляти в будь-який куточок України. Для клієнтів «Укрпошти» робота відділення Головпоштамту також стане зручніше – усі послуги можна буде отримати в одній операційній залі, що скоротить час обслуговування», – передають в «Укрпошті» коментар свого гендиректора Ігоря Смілянського.

За умовами аукціону, переможець зобов’язаний відремонтувати приміщення, включаючи реконструкцію системи електропостачання, і утримувати їх в належному технічному стані протягом терміну дії договору оренди.

Залучені кошти «Укрпошта» направить на розвиток своєї інфраструктури і мережі: на відкриття нових відділень, оновлення матеріально-технічного стану діючих, а також на поліпшення умов праці персоналу.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також