Учні шкіл на Згурівщині вже майже місяць вчаться без харчування в школах

 

Майже через місяць після початку шкільних занять в двох Згурівських школах учні залишаються без харчування

Йдеться про НВК «Гімназія-загальноосвітня школа I ступеня» та Згурівську школу I-III ступенів. Керівництво Київської області та Згурівського району попросили негайно втрутитися. Про це стало відомо з повідомлення голови комісії Київоблради з питань АПК і земельних відносин Євгена Чубука в Facebook.

До обласного депутата звернулися батьки учнів першого класу Згурівського навчально-виховного комплексу «Гімназія-загальноосвітня школа I ступеня». Вони поскаржилися, що за станом на 27 вересня 2018 року всі учні комплексу досі не харчуються. Така ж ситуація, за словами депутата, і в Згурівській школі I-III ступенів.

У зв’язку з цим Євген Чубук написав звернення до голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана і главі Згурівської районної держадміністрації (РДА) Валерію Мозговому з вимогою негайно вжити заходів з організації харчування школярів.

У Київській міськдержадміністрації (КМДА) у такому ж випадку зі столичнми школами відреагували, рекомендувавши районним управлінням освіти розривати договори з недобросовісними постачальниками харчування в дитячі садки і школи. Крім того, влада рекомендує договори з постачальниками укладати не більше, ніж на півроку.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також