Учасники АТО з Білої Церкви отримали церковні нагороди

У Білій Церкві 29 грудня Архієпископ Вишгородський Агапіт  провів богослужіння в храмі святого праведного Петра Калнишевського та  обряд освячення новозбудованої дзвіниці храму.

Він звернувся до присутніх вірян, висловив слова подяки за спільну молитву, привітав усіх із визначною історичною подією в житті України – об’єднавчим собором, який став  кроком до створення єдиної помісної Української православної церкви та закликав молитися, аби 6 січня 2019 року в резиденції Вселенського  патріарха була завершена благочестива справа  – Україна  отримала Томос – документ про автокефалію Української православної церкви.

Архієпископ Вишгородський Агапіт  висловив слова вдячності за милість мати  Україні незалежну автокефальну церкву Богові, велику проведену роботу – патріарху Філарету, Президенту України  Петру Порошенку, який мав твердий дух, бажання і силу волі добитися цього для України та всім священикам Київського патріархату, які проповідували й трудилися і вірянам, які не залишали віри, у здійснення цієї події. Зазначив, що попереду нелегкий шлях, адже потрібно всім об’єднатися духом, серцем, у спільній молитві, аби у нашій державі була могутня єдина православна церква, яка служитиме українському народові і наша держава зможе перемогти всі негаразди  в країні та  в родинах, об’єднає суспільство.

Архієпископ Агапіт подякував усім, хто долучився до будівництва храму святого праведного Петра Калнишевського, хто допомагав у цьому настоятелю, громаді в будівництві  дзвіниці та придбанні дзвонів.

Згідно  з Указом за заслуги з відродження духовності помісної Української православної церкви нагородив  міського голову Геннадія Дикого Орденом Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого ІІ ступеня. Високі церковні нагороди також отримали: Орден Святого Миколая Чудотворця  – Протоієрей Миколай Кривонос,  ряду білоцерківців  були вручені Благословенні Патріарші грамоти з відзнаками, а воїнів  –  медалями «За жертовність і любов до України».

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також