У Василькові запалять новорічну ялинку: 353 тисячі гривень з бюджету

У КП «Комбінат комунальних підприємств» вирішили купити 10-метрову гірлянду і нову верхівку, якими можна управляти пультом

При цьому економити в Василькові не збиралися: ялинка в райцентрі буде сяяти вогнями найдорожчого 3D-піксельного освітлення, яке є на ринку.

Як стало відомо з оголошень електронної системи державних закупівель ProZorro, 5 листопада 2018 року КП «Комбінат комунальних підприємств» м. Василькова Київської області уклало два договори з ФОП Лисий Віталій на поставку новорічної продукції. Відповідно до першого договору, ФОП поставило верхівку «Льодовий кристал» за 45,9 тис. гривень і пульт управління для 3-D освітлення за 116,4 тисяч. Загальна сума за накладною склала 162,3 тис. гривень.

Згідно з другим договором, ФОП Лисий Віталій поставило гірлянду 3-D освітлення довжиною 10 метрів за 195 тис. гривень.

Таким чином, освітлення новорічної ялинки в Василькові обійдеться міському бюджету в 353,7 тис. гривень. Які саме гірлянди прикрасять головну ялинку Василькова, сказати складно. Але для порівняння: інтернет-магазини пропонують 15-метрову ілюмінацію Flash Lux для вуличної ялинки (82 гірлянди по 10 метрів) за 108,21 тис. гривень, а вулична гірлянда-промінь Holiday Prof, яка складається з трьох 10-метрових гірлянд-ниток, вартує 8,2 тис. гривень.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ФОП Лисий Віталій Ярославович зареєстровано в Тернополі, існує понад 9 років. Основний вид діяльності – інша роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах. Судячи з договорів, сума яких склала понад 5,3 млн гривень, підприємство спеціалізується на постачанні новорічних прикрас. Серед клієнтів ФОП Лисий – комунальні підприємства та відділи (управління) культури різних міст України.

Відомо, що до вартості закупівель у розпорядників грошей з васильківського бюджету регулярно виникають питання. З останнього – відділ освіти Васильківської міськради уклав договір з ТОВ «Альянс лад якість» на капітальний ремонт спортмайданчика в міській школі №1 на вул. Гоголя, 16 за 2,2 млн гривень. Це в три рази дорожче, ніж аналогічний ремонт у Великій Димерці.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також