У трьох районах столиці лунатиме сирена

Навчання рятувальників з відпрацюванням надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період, пройдуть у Києві з 20 по 22 листопада.

В ході командно-штабних навчань буде ввімкнено електросирени: 20 листопада – в Оболонському районі столиці,  21 листопада – у Деснянському та Дніпровському. Мешканців цих районів закликають не панікувати, почувши сирени.

Крім того, навчання з подолання різноманітних надзвичайних ситуацій проходитимуть на деяких підприємствах та установах. Зокрема, 20 листопада до навчань долучаться ПАТ «Київський вітамінний завод»,  Київський палац дітей та юнацтва у Подільському районі, пункт пропуску КП напрямок – Вишгород, Овруч (Оболонський район), ПрАТ «Оболонь».

Наступного дня навчання пройдуть на території Державного університету інфраструктури та технологій (Київський інститут на території Міської дитячої клінічної лікарні №2 (Дніпровський район). 22 листопада до проведення навчань долучаться ТОВ «Євро-Реконструкція», ПАТ «Київмедпрепарат» (Шевченківський район), Дирекції «Автотранспошта» ПАТ «Укрпошта» (Солом’янський район), КП«ШЕУ» (Святошинський район), Національний університет харчових технологій (Голосіївський район).

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також