Гайк Аванесян в особняку Полякова презентував нову колекцію

Український дизайнер, який одягає не лише зірок шоу-бізнесу, але і дружин політиків і спортсменів, показав у столиці колекцію суконь

21 листопада в особняку Якова Полякова відбувся закритий показ нової колекції 2019 Гайка Аванесяна. Локація для показу вибрана не випадково. Гайк всі свої колекції презентуює в красивих залах палацової розкоші, з пілястрами, ліпними карнизами і стелями, вкритими позолотою. У 2017 році, наприклад, особняку графині Уварової.

Працюючи над новою колекцією, він надихався різними орнаментами. Гайк сучасно і своєрідно інтерпретував під свій стиль візерунки і деталі класичних вірменських килимів і архітектурних орнаментів. Кожен виріб колекції відрізняється оригінальністю виконання вишивки. При створенні колекції було використано десятки кілограмів бісеру, різноманітність відтінків яких сприяє чіткому сприйняттю малюнка. Дивлячись на чарівні роботи Гайка, можна побачити його душу і тепло.

На показі за традицією були постійні клієнти і фанати дизайнера: провідний і ресторатор Микола Тищенко з дружиною Аллою Баранівською, ведуча Катерина Осадча, Слава Соломка, Паулу Фонсека (тренер ФК «Шахтар»), Дентіньо (футболіст ФК «Шахтар»), Сідклей (футболіст ФК «Динамо»), Поліна Ткач (Міс Україна 2017), співачка Анна Добриднєва, телеведуча Олександра Кучеренко, Тарас Тополя, співачка Альоша та інші зірки.

Бренд Hayk Avanesyan був заснований ще в 2011 році в рідному місті дизайнера – Донецьку. І лише через кілька місяців був удостоєний премії «Відкриття року». У 2014 році кутюр’є переїхав до Києва і продовжив свою творчість в столиці. Дизайнер особливе місце приділяє ручній вишивці, придумуючи і розробляючи безліч ексклюзивних малюнків і візерунків.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також