У столиці запрацювала зухвала шахрайська схема з продажу ліків

Продають пенсіонерам липові знижки на ліки до 80%

Зловмисники телефонують додому та представляються співробітниками Головного управління соцзахисту населення. Потім пропонують величезні знижки на ліки, добре розуміючи, що люди похилого віку майже завжди мають вже свій обов’язковий перелік – серцеві та антидіабетичні препарати, ліки від тиску, для покращення пам’яті тощо.

Максимальна знижка від телефонних шахраїв ставить 80%, роздавати її готові наліво та направо, тобто ця брехня діє на пенсіонерів фактично миттєво. Єдине, що треба зробити – перерахувати кошти на вказаний телефоном рахунок (найчастіше номер картки у банку). На цій ноті все закінчується, бо ані знижок, ані ліків, ані грошей пенсіонери вже не бачать.

«Станом на сьогодні чиновникам міста надійшло кілька усних звернень з вимогою повернути кошти, які були сплачені заявниками на суму від 50 до 100 000 гривень», – йдеться в повідомленні прес-служби КМДА.

Як повідомили нам у прес-службі КМДА, дзвонять шахраї з двох номерів: (056) 785-69-92, (092) 222-36-37. 

Поліція закликає до обережності та просить киян провести роз’яснювальну роботу і батьками похилого віку, бабусями та дідусями!

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також