У Макарові урочисто відзначили Міжнародний день осіб з інвалідністю

 

Сьогодні, 3 грудня, у Макарові на Київщині відзначили Міжнародний день осіб з інвалідністю

Про це повідомляє на сторінці у соцмережі Фейсбук Макарівська РДА. наразі статистика відмічає, що людей з інвалідністю, яким потрібно створити всі умови для повноцінного життя та існування у суспільстві, дедалі більшає. Станом на грудень 2018 року на території Макарівського району проживають 3 423 осіб з інвалідністю, з них 179 дітей-інвалідів.

Завдяки районній програмі «Турбота» з нагоди відзначення Міжнародного дня осіб з інвалідністю всім дітям з інвалідністю надано матеріальна допомога в розмірі 500,00 грн. Загальна сума становить 89 500,00 грн.

Зростання обсягу видатків за останні роки, які держава виділяє саме на такі верстви населення, Макарівській РДА вдалося досягти певних здобутків у цій сфері. На сьогодні, скажімо, повністю задовольняється потреба осіб з інвалідністю у протезно-ортопедичних виробах. Також надано необхідну кількість засобів пересування (інвалідних візків).

У рамках щорічної програми велика кількість осіб з інвалідністю окремих категорій мають пільги (а подекуди й безкоштовне забезпечення) на скраплений газ, електроенергію, тверде паливо тощо. Багато осіб мали змогу пройти санаторно-курортне лікування.

Особи з інвалідністю завжди потребують уваги та повсякденного піклування. Вони чекають від суспільства не співчуття, а розуміння та посильної допомоги, адже всі хочуть жити повноцінним життям  та бути корисними.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також