У Києві у Будинку профспілок знову запрацює KFC

У Будинок профспілок на Хрещатику мають намір повернути старого орендаря. який нещодавно зчинив гучні обговорення у соцмережах та ЗМІ – американський бренд ресторанів швидкого харчування KFC.

На думку профспілок, відновлення роботи ресторану позитивно вплине на збільшення фінансових можливостей Федерації профспілок, а також буде зручно для туристів, для яких тут працює музей. Про це стало відомо з інтерв’ю директора Будинку профспілок Володимира Циганенко.

«Сподіваюся, що ресторан KFC запрацює знову. Цього хочуть члени профспілок, які працюють в будівлі. Цього хочуть інші орендарі. Про відкриття ресторану швидкого харчування і магазину сувенірів кажуть українські та іноземні туристи, які відвідують музей і Будинок», – розповів Володимир Циганенко.

За його словами, це додаткові податкові відрахування в бюджет, звідки і місто, і держава можуть брати гроші на розвиток країни та виплати за соціальними програмами. Також він каже й про те, що немає нічого поганого в тому, що американський бренд ресторанів швидкого харчування відкрився і працює в центрі столиці. На думку Циганенка, це робочі місця, податкові відрахування, а на додаток ще й потік туристів в будинку та Музеї. Загалом це більше фінансових можливостей для Будинку профспілок та Федерації профспілок.

Директор Будинку профспілок зазначив, що це не тільки його думка і Федерації.

«Гості Музею також просять, щоб в будівлі відкрився ресторан швидкого харчування. Серед них багато іноземців, які звикли до комфорту і готові залишати гроші в пам’ятних місцях: на каву, на їжу, на сувеніри. Зараз в будинку працює тільки кав’ярня поруч з музеєм», – зазначив він.

І додав, що на сайті Федерації можна ознайомитися з меморандумом, в якому прописані вимоги до кожної компанії, яка орендує приміщення. А щодо вшанування пам’яті «Революції гідності», то в будівлі не будуть розташовуватися ніякі розважальні заклади.


«Столичний регіон» раніше повідомляв про те, як у Києві вимагали звільнення Авакова.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також