У Києві пройде «Червоний бранч»

16 липня в Києві пройде захід під назвою reserved Red Branch або ж бранч (пізній сніданок) навпаки. Організатори пропонують киянам зробити добру і важливу справу: здати кров для українських військових.

За це донорів чекають приємні подарунки і сюрпризи. За участь в здачі крові можна отримати почесний статус донора та вишуканий подарунок від ювелірного бренду Guzema Gevelry. Організаторами заходу є команда відомого вже проєкту «Я, Ніна».

Також в рамках заходу можна допомогти фінансово проєкту «Я, Ніна» для зйомок однойменного фільму. Це стрічка, заснована на реальних подіях з життя української телеведучої Яніни Соколової, яка перемогла рак. Вона і зіграє головну роль у фільмі, а компанію їй складуть Валерія Ходос і соліст групи «Друга ріка» Валерій Харчишин.

Стати частиною проєкту також можна, придбавши унікальні лоти, серед яких знакова червона сорочка Святослава Вакарчука, годинники Петра Порошенка, сукня від українського дизайнера Ivan FROLOV та інші.

Стати донором та взяти участь в проєкті може кожен охочий, але при наявності хороших показників здоров’я та онлайн-реєстрації. Після здачі крові всіх чекатимуть частування, а також Яніна Соколова, з якою можна буде поспілкуватися та зробити спільні світлини.

Де: Довженко-Центр, вулиця Васильківська, 1.

Коли: 16 липня, з 10:00 до 13:00.

*Реєстрація за посиланням.


«Столичний регіон» раніше повідомляв про відкриття третього у Києві офісу Open Space.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також