На ремонт Ковалівської гімназії витратять ще 10 млн гривень

У Ковалівській гімназії Васильківського району повинні продовжити ремонт фасаду та внутрішніх приміщень

Тендер на 9,97 млн ​​гривень виграло ТОВ «СтарБудКонтракт».

Як стало відомо з оголошення електронної системи державних закупівель ProZorro, 3 грудня 2018 року Відділ освіти Васильківської РДА уклав договір з ТОВ «СтарБудКонтракт» на капремонт навчально-виховного комплексу «Ковалівська гімназія», розташованого по вул. Фастівська, 23 в селі Ковалівка. Вартість угоди склала 9,97 млн ​​гривень.

Згідно з угодою, підрядник повинен до 31 грудня 2019 року розібрати старий дах будівлі і встановити нову з металочерепиці (5,08 тис. кв. метрів), облаштувати водостічну систему. Зовнішнє оснащення передбачає зняття старої штукатурки і нанесення нової з фарбуванням (4,4 тис. кв. м), а також копіювання олійного живопису, раніше нанесеного на стіни, в матеріалі аналогічному оригіналу, (орнамент середньої складності і простий орнамент – 293 і 315 кв. метрів).

Також кошторис передбачає проведення внутрішніх будівельних робіт в кабінеті трудового навчання і двох коридорах. Там підрядник повинен провести нові сантехнічні труби, встановити сантехніку (умивальники, крани, унітази), замінити електропроводку та світильники. У приміщеннях передбачається облицювання стін, стяжка підлоги, укладання плитки та інші роботи.

Гарантія на виконані роботи повинна скласти 10 років із дня здачі об’єкта в експлуатацію. Згідно з календарним графіком, в 2018 році роботи повинні бути профінансовані на 2,5 млн гривень, в 2019 році – на 7,47 млн ​​гривень.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також