У Києві жінка після затримання сина роздряпала копу обличчя (ВІДЕО)

Станом на зараз жінку у столиці затримали, їй інкримінують статтю 345 Кримінального кодексу України, яка передбачає до п’яти років позбавлення волі.

Після того, як в Києві затримали шість осіб за напад на поліцейського, в Солом’янському районі сталася подія вже за участі патрульного. Вчора ввечері жінка (мати затриманого) роздряпала обличчя поліцейському.

Екіпаж патрульних зупинив Mercedes у Солом’янському районі, водій якого відмовився надавати документи. Повідомляється, що молоду людину витягли з машин, посадили в авто до патрульних і повезли в медустанову, аби перевірити його кров на вміст наркотичних речовин. В цей час до Солом’янського управління поліції приїхали мати, батько та брат водія. При цьому, коли екіпаж поліції, що відвозив порушника на огляд, повернувся до поліцейського управління, на одного з правоохоронців накинулася мати затриманого і роздряпала копу обличчя.

Жінка намагалася втекти, але її теж затримали. Правоохоронці інкримінують їй статтю 345 Кримінального кодексу України (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу).

«Столичний регіон» раніше повідомляв про лейтенанта поліції, який керував бандою.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також