У Києві до кінця року замінять 20 тисяч вуличних світильників (ВІДЕО)

У Києві тривають роботи по заміні старого вуличного освітлення на сучасне обладнання. Про це написав міський голова Києва Віталій Кличко на сторінці «Кличко – мер» у Facebook.

«Ми продовжуємо робити Київ ще красивішим та комфортнішим. Зокрема, дбаємо про те, аби столиця була освітленою і безпечною. Тривають роботи із заміни старого освітлення на нові енергоефективні LED-світильники на вулицях, магістралях, бульварах та мостах, прибудинкових територіях, у парках і скверах міста», – уточнив він.

Зокрема, встановлюється нове освітлення на Відрадному проспекті, проспектах Перемоги і Григоренка, Харківському шосе, на розв’язках біля метро «Харківська», «Позняки», «Осокорки» та «Славутич». На вулицях Макіївській, Теодора Драйзера, Гната Юри, Драгоманова та інших.

«Тільки в 2019 році вже облаштували сучасне та енергоефективне LED-освітлення на понад 30 вулицях столиці. В планах – до кінця року замінити світильники також в Маріїнському парку, парку «Міський сад», у Пущі-Водиці, на алеї Героїв Крут та алеї бульвару Дружби Народів».

Загалом цього року в Києві планують замінити на LED близько 20 тисяч вуличних світильників.

Друзі! Ми продовжуємо робити Київ ще красивішим та комфортнішим. Зокрема, дбаємо про те, аби столиця була освітленою і безпечною. Тривають роботи із заміни старого освітлення на нові енергоефективні LED-світильники на вулицях, магістралях, бульварах та мостах, прибудинкових територіях, у парках і скверах міста. Цими днями, зокрема, встановлюють нове освітлення на Відрадному проспекті. Також тривають роботи на проспектах Перемоги і Григоренка, Харківському шосе, на розв’язках біля метро "Харківська", "Позняки", "Осокорки" та "Славутич". На вулицях Макіївській, Теодора Дрейзера, Гната Юри, Драгоманова та інших. Тільки в 2019 році вже облаштували сучасне та енергоефективне LED-освітлення на понад 30 вулицях столиці. В планах – до кінця року замінити світильники також в Маріїнському парку, парку “Міський сад”, у Пущі-Водиці, на алеї Героїв Крут та алеї бульвару Дружби Народів. Загалом цього року плануємо замінити на LEDи близько 20 тис. світильників. За два попередніх роки замінили понад 12 тис. світильників. Важливо, що LED-світильники – це не тільки сучасне яскраве освітлення, а й в подальшому – значна економія для міського бюджету. Так нове освітлення дозволяє заощадити близько 30-40 % на споживанні електроенергії. До речі, на витратах електроенергії мінулого року ми зекономили майже 11 мільйонів гривень.

Опубліковано Кличко – мер Четвер, 12 вересня 2019 р.

Фото: news.bigmir.net


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що в Києві на Виноградар запустять ще один тролейбус.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також