У Київобладміністрації заборонили лаяти та кривдити Бно-Айріяна

19 вересня прес-служба Київської обласної державної адміністрації оприлюднила правила, яких відтепер повинні дотримуватися читачі пабліку в соціальній мережі.

Зокрема, користувачам Facebook заборонили кривдити на сторінці державних службовців, нецензурно лаятися, згадувати інші сайти та багато іншого. Про це стало відомо з повідомлення прес-служби Київської обласної державної адміністрації в Facebook.

У прес- службі пояснили це тим, що намагаються якомога ширше розповідати про діяльність адміністрації, про нові здобутки, об’єктивно та швидко висвітлювати важливі події. Також наголосили, що сторінка у соцмережі є майданчиком для спілкування, тож правила повинні працювати для обоих сторін.

Відтепер при коментуванні тих чи інших матеріалів заборонено використовувати нецензурну лексику, писати безглузді коментарі та такі, що не належать до діяльності Київської обласної державної адміністрації. Також користувачам соцмережі заборонили рекламувати інші сайти, товари і послуги (в тому числі використовувати посилання на інші сайти).

Особливо наголосили на тому, що на сторінці КОДА не дозволяються заклики до війни, заколотів проти влади, тероризму, включаючи й хакерські атаки. Заборонені всілякі прояви екстремізму, сепаратизму, не можна погрожувати фізичною розправою, переходити на особистості, ображати офіційних і публічних осіб, публікувати свідомо помилкову, неперевірену інформацію.

Окремою строкою винесли заборону на образу державних службовців (модераторів, адміністрацію сайту, керівництво). При цьому адміністрація сторінки залишає за собою право на власний розсуд надавати відповіді на окремі коментарі за окремим планом.

«Столичний регіон» раніше повідомляв про звинувачення столичного мера на адресу депутатів Київради.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також