У Києві ВРУ прийняла закон про єдиний реєстр педофілів

 

У Верховній Раді України прийняли закон про єдиний реєстр правопорушників за статтею педофілії. Про це повідомляє hromadske.

Так, народні депутати України схвалили законопроект, що припускає створення єдиного реєстру засуджених за педофілію. За даний закон проголосувало 325 народних обранців.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал https://t.me/stolychnyiregion

До реєстру будуть входити всі громадяни, які були засуджені за злочин проти статевої волі неповнолітніх осіб. У реєстрі буде вказано ім’я, прізвище та по-батькові засудженого. Крім цього, буде вказана дата народження, місце проживання, конкретний злочин, який було скоєно, вид покарання, строк і його фактична інформація. Так, ту чи іншу інформацію про особу вноситимуть до реєстру тільки за рішенням суду.

Доступ до реєстру матимуть слідчі, керівництво прокуратури, прокурори, особи, уповноважені Національною поліцією і Державним Бюро Розслідувань. Також варто зазначити, що отримати право на доступ до інформації зможуть представники освітніх установ і охорони здоров’я. Більш того, цим законом передбачено позбавлення волі від десяти до п’ятнадцяти років за вчинення статевого акту з особами, які не досягли 16 річного віку. Варто відзначити, що навіть якщо секс стався з особою молодше 16 років і за обопільною згодою, це все одно є кримінальним злочином, за який загрожує реальний термін.

Раніше «Столичний регіон» писав про заставу для корупціонерів, яку хоче відмінити президент Зеленський.

Головні новини Києва та Київщини! Підписуйся на телеграм-канал https://t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також