У Києві розпочалась реєстрація проєктів на Бюджет участі

У Києві вп’яте пройде конкурс проєктів, які будуть реалізовані коштом Бюджету участі.

Про це повідомляє Київська міська державна адміністрації на своєму сайті. Цьогоріч на реалізацію проєктів Громадського бюджету виділено 170 тисяч гривень, але правила подання змінились. Зокрема, один лідер Команди може подати не більше 5 проєктів.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на  телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

На розгляд прийматимуться як малі проєкти, вартістю від 100 до 999 тисяч гривень, так і великі – від 1 до 3 мільйонів вартістю. Розподіл коштів загального фонду – 40:60, на користь великих. Чим дорожчий проєкт у реалізації, тим більше голосів він має набрати. Подати свій проєкт можна до 11 березня 2020 року за посиланням.

«Ми маємо чимало вдало реалізованих проєктів, які можуть стати прикладом роботи Громадського бюджету. Саме завдяки активній позиції киян у рамках реалізації проєктів у місті з’являються нові сквери, дитячі і спортивні майданчики, реалізовуються проєкти на базі шкіл, садочків та лікарень. Закликаю киян подавати нові проєкти, завдяки яким ми спільно зробимо наше місто, вулицю чи двір кращими», – зазначив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

 Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що у Києві на Громадський бюджет-2021 виділили рекордну суму.

Хочеш розуміти, що дійсно відбувається навколо? Підписуйся на  телеграм-канал  t.me/stolychnyiregion

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також