У Козині земельне питання: незаконна оренда

 

Питання незаконного виділення землі гостро стоїть у Козині: прокуратура вимагає повернуть 4 га

Прокуратура Київської області вимагає повернути державі землі лісового фонду площею майже 4 га, які Козинська селищна рада незаконно надала в оренду підприємству для ведення підсобного сільського господарства.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури в Київській області.

У ході розмслідування було встановлено, що у 2008 році на підставі рішення Козинської селищної ради Обухівського району підприємству надано у довгострокове користування (на умовах оренди) земельну ділянку, площа якої складає майже 4 га. Землю дали на правах оренди для ведення підсобного сільського господарства.

наразі стало відомо, що рішення це було прийнято всупереч вимогам земельного та лісового законодавства, а надодаток ще й з перевищенням наданих законом повноважень, без вилучення вказаної земельної ділянки з постійного користування ДП «Київське лісове господарство» та з порушенням порядку зміни цільового призначення земель лісогосподарського призначення.

Станом на сьогодрні прокуратура Київської області звернулася із позовною заявою  про визнання недійсними рішення ради та договору оренди земельної ділянки на користь держави в особі Кабінету Міністрів України.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також