У Києві налічується близько 2 тис. незаконно встановлених МАФів

Станом на 26 жовтня цього року в столиці налічується близько 2 тис. МАФів підлягають демонтажу

У КП «Київблагоустрій» відзначають, що під демонтаж підпадають всі незаконно встановлені малі архітектурні форми, зокрема: незаконні павільйони, кіоски, літні намети і шиномонтаж, авто з продажу кави та фастфуду, літні майданчики при кафе та барах, незаконні огорожі, гаражі, автомийки та інше.

Наразі діями столичної влади з демонтажу тимчасових споруд щільно зацікавилися правоохоронні органи. Наприклад, одну з кримінальних справ за фактом розкрадання бюджету керівництвом КП «Київблагоустрій» було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 26 січня 2017 року. При цьому, не дивлячись ні на що, злочинні схеми продовжують працювати. Якщо з початку 2015 по середину 2017 року на демонтажі кіосків успішно «розпиляли» близько 15 млн гривень, то тільки за другу половину 2017 року – вже понад 4 млн гривень.

Комісія з питань розміщення тимчасових споруд (ТС, кіоски, МАФи) при Київській міськдержадміністрації (КМДА) зайнялася анулювання договорів пайової участі тих підприємців, які тривалий час поповнюють міський бюджет пайовими внесками. При цьому комісія, якою фактично керують радник мера Києва з благоустрою Дмитро Білоцерківець та керівник КП «Київблагоустрій», депутат Київради з фракції «Солідарність» Андрій Андрєєв, залишає поза увагою близько 2 тисяч нелегальних МАФів.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також