У голови Переяслав-Хмельницької РДА – новий заступник

Голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Юрій Клименко  4 вересня провів апаратну нараду.

Участь у нараді взяли керівник апарату адміністрації Валерій Перчук, керівники установ, організацій та структурних підрозділів РДА. Розпочинаючи апаратну нараду,  Юрій Клименко представив присутнім новопризначеного заступника голови райдержадміністрації Скляренко Анну Сергіївну. Посаду заступника голови Анна Сергіївна обіймає з 3 вересня цього року відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 31 серпня 2018 року.

Також, на апаратній нараді Юрій Васильович зазначив, що обов’язки військового комісара Переяслав-Хмельницького ОМВК виконує Конон Андрій Андрійович.

Під час апаратної наради очільник району порушив ряд важливих питань, які є одними з пріоритетних напрямків діяльності Президента України, а саме хід проведення медичної реформи та стан ремонту доріг.

Начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та з питань власності адміністрації Юлія Нижник повідомила, що відділом ведеться робота з відповідними організаціями щодо зміни руху маршрутів, у зв’язку з капітальним ремонтом мосту через річку Броварка розташованого на автошляху Т-10-32 «Переяслав-Хмельницький – (М-03)», який веде із міста Переяслава-Хмельницького на станцію Переяславську.

По завершенню апаратної наради, заслухавши звіти начальників структурних підрозділів та відділів РДА, голова райдержадміністрації Юрій Клименко дав відповідні доручення.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також