У Фастові пройшла конференція юних краєзнавців

«Соборна країна» – під такою назвою у місті Фастів (Фастівський район, Київська область) пройшла краєзнавча конференція для молоді.

На конференцію зібрались вихованці туристсько-краєзнавчих гуртків та  членів пошукових загонів. Захід, в якому взяли участь понад 50 юних краєзнавців, був присвячений сторічному ювілею Акту Злуки. Тому головною темою конференції стало висвітлення історії національного державотворення, засвідчення поваги до подвигу борців за свободу, незалежність і територіальну цілісність держави, консолідації історичної пам’яті нації.

Учасники конференції долучились до урочистих заходів, які проводилися з нагоди Дня Соборності України біля Музею-вагона Злуки УНР та ЗУНР, що знаходиться на території залізничного вокзалу Фастова. Конференція розпочалася презентацією книги «Соборна Україна очима дітей», яка стала підсумком Всеукраїнської акції «Естафета єднання». Діти розмалювали характерними для їхнього регіону орнаментами сторінки у мандрівній книзі, що протягом місяця побувала у різних куточках України. Крім того, на конференції визначили авторів кращих пошукових робіт.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також