TruCam на вулицях столиці: сьогодні запрацюють три пристрої

З 3 грудня у Києві збільшиться кількість нових пристроїв для фіксації швидкості руху TruCam

Так, від сьогодні радари будуть введені в експлуатацію на Броварському проспекті, Столичному шосе та вул. Саперно-Слобідській. Про це стало відомо з повідомлення першого заступника начальника Департаменту патрульної поліції Олексія Білошицького в Facebook.

«Для допитливих ще раз підкреслюю, що всі прилади TruCam, якими користуються патрульні поліцейські, вже пройшли перевірку і отримали експертний висновок Держслужби спецзв’язку і захисту інформації», – повідомив Олексій Білошицький.

За його словами, пріоритетом патрульної поліції є не покарати якомога більшу кількість порушників, а навчити водіїв безпечно їздити. Також наводиться статистика порушень по всій країні: починаючи з 16 жовтня і по 30 листопада складено вже більше 13 тис. матеріалів за перевищення дозволеної швидкості руху.

Нагадаємо, патрульні поліцейські почали використовувати пристрої вимірювання швидкості TruCam з 8 жовтня цього року. Також тоді почали встановлювати спеціальні дорожні знаки, що попереджають про фото- і відеофіксації порушень. У Києві в жовтні TruCam заробили на проспектах Миколи Бажана та Перемоги.

Довідка: з 1 листопада дозволена швидкість руху по всіх вулицях міста становить 50 км/год. На 17 вулицях Києва максимальна швидкість руху буде знову збільшена до 80 км/год. з 1 квітня 2019 року.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також