STEEL FREEDOM підготував сюрпризи до п’ятирічного ювілею

Фінал конкурсу відбудеться 24 листопада в Києві

Вже п’ять років національний архітектурний студентський конкурс STEEL FREEDOM об’єднує студентів України архітектурно-будівельних спеціальностей для розробки інноваційних проектів в створенні об’єктів комерційної нерухомості.

Цього року Організатор конкурсу – Асоціація Український Центр Сталевого Будівництва – анонсувала третю номінацію «Створення проекту житлового будинку в сегменті доступного житла в м. Маріуполь» для молодих архітекторів і конструкторів (до 35 років).

Учасникам конкурсу необхідно запропонувати оригінальні концептуальні рішення з застосуванням сталевих конструкцій в створенні проектів об’єктів нерухомості в різних сегментах.

У конкурсні завдання STEEL FREEDOM для студентів (4, 5 і 6 курсів) увійшли:

  • Створення проекту офісного центру класу А в історичній частині Подолу (м.Київ). Замовник Смарт-Холдинг.
  • Створення проекту кінотеатру з громадськими приміщеннями в Голосіївському р-ні (м.Київ). Замовник Київське інвестиційне агентство.

Згідно з умовами конкурсного завдання для молодих практикуючих архітекторів і конструкторів до 35 років, необхідно розробити проект житлового будинку в сегменті доступного житла в м Маріуполь. Замовником виступає міська рада міста Маріуполь.

Підготовка проектів для студентів до 24 листопада, для практикуючих архітекторів і конструкторів (до 35 років) – до 12 листопада. 24 листопада відбудеться фінал Конкурсу, в рамках якого будуть визначені переможці студентського конкурсу та фіналісти третьої номінації конкурсу для молодих архітекторів.

Захід пройде 24.11.2018 у виставковому центрі ACCO International (Київ, проспект Перемоги, 40б).

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також