Соцробітники Макарівщини звітують

 

Напередодні наради соціальних робітників, що відбудеться 20-21 червня, робітники Макарівського райцентру соціального обслуговування відзвітували про свою роботу.

У відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання в с.Грузьке перебуває 16 громадян похилого віку. Ними опікуються працівники відділення надання адресної натуральної та грошової допомоги та відділення денного перебування. У приміщенні територіального центру надаються послуги медика, масажиста, психолога, перукаря, швачки. Особливо популярна послуга швачки серед учасників АТО та їх сімей.

Створені графіки виїзду багатофункціональної бригади для надання соціальних послуг в селах району. Протягом тижня щоденно надавались виїзні соціальні послуги мешканцям села Забуяння. Вони скористались послугами  швачки, медичної сестри з лікувальної фізкультури та масажу, практичного психолога. В приміщенні територіального центру створено банк одягу, яким скористалося понад 50 осіб.

Працює пункт прокату засобів реабілітації. З початку року його послугами скористалися 54 особи.
Триває робота по благоустрою приміщення відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання в с.Грузьке. Зроблений ремонт по утепленню приміщення кухні, відремонтовані відкоси на вікнах житлових кімнат, замінено систему водопроводу і водопровідних кранів в пральній та душовій кімнатах.
Розпочата підготовка до осінньо-зимового періоду, завезено    10 кубометрів дров для 2  одиноких непрацездатних громадян.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також