Славутицький центр зайнятості визнано кращим на Київщині

За рейтинговою оцінкою обласного центру зайнятості Славутицький центр зайнятості займає перше місце по Київській області.

Про це повідомив директор Київського обласного центру зайнятості Дармостук Денис під час міжрегіонального «круглого столу»:«Покращення співпраці щодо задоволення потреб роботодавців», що відбувся 16 листопада. Учасниками заходу стали представники Славутицьких місцевих органів влади, Київської та Чернігівської обласних служб зайнятості, ВП «Атомремонтсервіс» ДП НАЕК «Енергоатом».

Під час «круглого столу» було прийнято рішення щодо подальшого розвитку соціального партнерства між Київською та Чернігівською обласними службами зайнятості, роботодавцями та органами місцевої влади. Присутні також схвалили співпрацю у забезпеченні роботодавців кваліфікованими кадрами, здійсненні спільних заходів, проведенні інформаційної роботи щодо висвітлення вакансій, організації ярмарків вакансій за участі роботодавців з інших регіонів України та проведення їх презентації для незайнятого населення Київщини та Чернігівщини.​

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також