Славутич відвідали експерти європейської програми

 

Місто Славутич (Київська область) відвідали представники програми «U-LEAD з Європою» Петро Макаренко та Сергій Карман.

Метою візиту було вивчення стану і потреб громади стосовно модернізації Центру надання адміністративних послуг. Візит експертів був обумовлений необхідністю оцінки наявних потреб ЦНАПу, з’ясування проблемних моментів, отримання додаткової інформації та підтвердження інформації, наданої у відбірковій заявці.

Зустріч проходила у 2 етапи: спочатку гості відвідали ЦНАП, а потім зустрілися з керівництвом міста, депутатами та представниками структурних підрозділів виконавчого комітету Славутицької міської ради.

Міський голова Юрій Фомічев наголосив, що Славутичу дуже важлива інституційна допомога, насамперед, в плані реалізації надання адміністративних послуг у місті Славутичі з реєстрації (перереєстрації, зняття з обліку) транспортних засобів, а також надання дозволу на проведення державної реєстрації бізнесу та нерухомості в межах двох областей, Київської та Чернігівської.

Була обговорена дорожня карта співпраці Програми “U-LEAD з Європою” та Славутицької міської ради, наміри  та  конкретні заходи щодо участі обох сторін у проекті.

Результатом роботи стане проведення модернізації ЦНАПу, облаштування його новою технікою та меблями, проведення навчання для персоналу та багато інших заходів.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також